Каталог статей

Головна » Статті » Батькам

Як батькам зберегти позитивний емоційний стан дітей на карантині – 5 порад від ЮНІСЕФ

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) склав 5 коротких порад батькам, як зберегти позитивний емоційний стан дітей під час карантину.

Нижче подаємо переклад інфографіки від ЮНІСЕФ.

1. Говоріть про поведінку, яку ви хочете бачити. Використовуйте позитивний тон і слова, коли говорите з дитиною. Наприклад: “Будь ласка, прибери свої речі”. Замість: “Не роби безлад”.

2. Все залежить від подачі. Зриваючись на крик до своєї дитини, ви самі роздратовуєтесь і збільшуєте в неї рівень тривоги і стресу. Більше називайте дитину по імені. Говоріть у спокійній манері.

3. Будьте реалістами. Чи може дитина робити те, про що ви її просите. Дитині дуже важко зберігати спокій/бути спокійною протягом цілого дня, але, можливо, їй вдасться посидіти спокійно упродовж 15 хвилин, поки ви розмовляєте по телефону.

4. Хваліть дитину, коли вона поводиться добре. Постарайтеся відзначати все, що ваша дитина зробила добре. Можливо вона цього не показує, але ви ще обов’язково це побачите. Дитина переконається, що ви помічаєте це і піклуєтесь про неї.

5. Допоможіть підліткам залишатися на зв’язку. Підліткам особливо важливо спілкуватися з друзями. Допоможіть своїй дитині бути в контакті через соціальні мережі, або надайте інші для безпечної дистанції способи. Це те, що ви можете робити також разом!

 

Категорія: Батькам | Додав: hudson28 (03.05.2020)
Переглядів: 35
Всього коментарів: 0
П`ятниця, 02.10.2020, 02:59
Вітаю Вас Гість

Вхід на сайт

Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0